25 Eylül 2009 10:12

00? Quentin Tarantino

Kill Bill serisinin yönetmeni şimdi kendi casus serisini yaratmayı düşünüyor.

Quentin Tarantino'nun -hiçbir filmini yönetmemiş olsa da -James Bond serisiyle ilgilendiği bilinen birşeydir. The Guardian'ın haberine göre Tarantino Len Deighton'ın Berlin Game, Mexico Set, ve London Match isimli casus romanı üçlüsüyle özel olarak ilgileniyor.Hikayeler Soğuk Savaş döneminde geçiyor ve artık her şeyden bıkmış bir orta yaşlı Bernard Sampson adındaki bir istihbrarat memurunun etrafında gelişiyor. Tarantino, Soğuk Savaş döneminde yaşanan olayların anlatıldığı hikayenin baş karakteri Bernard Sampson'ın harika olduğunu ve mükemmel bir 'cast'la bu hikaye ve karakterle çok çekici bir iş ortaya çıkacağını söylüyor. İngiltere'ye bayıldığını söyleyen Tarantino, orada 6 ya da 9 ay çalışmannın harika bir deneyim olacağını belirtti.
Yorumlar
  • Aslında 007yi birde ona teslim etmek lazım, bakalım çılgın ve sınır tanımaz yönetmenimiz gizli ajanımız bonda neler neler yaptırıcak. Ama yinede kendi projeleriyle ilgilenmek istemesi cok güzel var olan birşeyden yola çıkarak sözde yeni bişeyler yapacağına, sıfırdan başlaması çok daha güzel.

  • Careem süpersin . Lan kelimesiyle de esprini taçlandırmış. Enfes.

  • aksiyon tarzına yaklaşmış demek istedi sanırım:)

  • Hızlı film ne lan? İlk defa böyle bir terim duyuyorum. Galiba yazar, kısa sürede çekilip hemen sinemaya konan filmleri kastetmek istemiş.

  • Tarantinonun son filmleri çok fazla hızlandı. Biraz dinginlik iyiydi bence Ucuz Roman, Jackie Brown daki gibi. Çünkü ortalık hızlı filmden geçilmiyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir