25 Eylül 2009 10:12

08.02.2008!

D@bbe filminin senarist ve yönetmeni Hasan Karacadağ, Semum ile dönmeye hazırlanıyor...

2008 yılında Türkiyeli sinemacıların korku denemeleri tam gaz devam edecek gibi gözüküyor.8 Şubat 2008'de vizyonda olacak Semum, gerçek bir hikayeden yola çıkılarak senoryalaştırılmış. İzmir'de kendi halinde biri olarak hayatına devam eden ve paranormal olayların hiçbir türlüsüyle ilgisi olmayan Canan Karaca'nın aniden yaşamaya başladığı korkunç saatler, Hasan Karacadağ'ın yeni bir film çekmesi için esin kaynağı olmuş."Zifiri karanlık bir cehennem çukurundan,kaynağını bilmediğimiz ürkünç çığlıklar eşliğinde yeryüzündeki hedefi olan Canan Karaca'ya doğru hızla ilerleyen Semum, artık habis işkencelerine başlamak üzeredir?... Her şey, 27 yaşındaki Canan Karaca ve kocası Volkan Karaca'nın yeni aldıkları büyük bir eve taşınmasıyla başlar. Yeni evlerinde hayat, normal bir şekilde akıp giderken bir gün sebebini bilmediğimiz bir şekilde Canan'a garip şeyler olmaya başlar."
Yorumlar
  • d@bbe izlediğim son zmanlardaki bir çok türk filmine göre çoook kaliteliydi. konular çok güzel korku için umarım oyuncular ve oyunculuklarda öyle olur ve güzel bi film izleriz..

  • konusu klasik olmakla beraber,izleyip görmek gerekir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir