24 Mayıs 2013 00:00

11 Eylül saldırısı beyazperdede

Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer'in de yer aldığı film görücüye çıkıyor.

El-Kaide’nin 11 Eylül 2001 tarihinde Amerika’da bulunan ikiz kulelere yaptığı saldırıyı konu alan “Zoraki Radikal” vizyonda.

FİLMLE İLGİLİ DİĞER DETAYLAR VE SEANS BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN

VİZYONDAKİ DİĞER FİLMLER İÇİN TIKLAYIN

Bir kısmı İstanbul’da çekilen filmin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer de yer alıyor. Dağıtımcılığını Duka filmin yaptığı filmin yönetmenliğini Mira Nair'in yaptığı filmin senaryosu Ami Boghani ve Mohsin Hamid'e ait.


Başrollerinde Riz Ahmed, Kate Hudson, Liev Schreiber, Kiefer Sutherland ve Om Puri'nin oynadığı film ABD, İngiltere, Katar ve Türkiye'de çekildi.

Filmin konusu ise şöyle: Cengiz Khan, geleceği parlak, yetenekli, Pakistan doğumlu bir gençtir. Üniversiteden mezun olduktan sonra analist olarak başarılı bir kariyer yapar. Aşkı güzel fotoğrafçı Erica’da bulur, fakat 9 Eylül saldırılarından sonra hayatı altüst olur. Amerika’daki ırkçı önyargılarla karşı karşıya kalınca memleketinde radikal bir üniversitede profesör olur.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir