9 Ekim 2010 00:00

11 yıl sonra borcunu ödeyecek

“Şafak Sezer’e bir film borcum var” diyen Gani Müjde, borcunu ödemek amacıyla Vurkaçoğlu filmi için ünlü oyuncuya başrol teklifi götürdü. Sezer, düşünmek için biraz süre istedi.

Oyuncu Şafak Sezer, geçmişte bir TV programında Gani Müjde’nin şöhretini yeterli bulmadığı için kendisini Kahpe Bizans’ta oynatmadığını açıklamış, Gani Müjde de bu açıklamanın ardından “Şafak doğru söylüyor, ona bir sinema filmi borcum” diyerek Sezer’e film sözü vermişti. Müjde, tam 11 yıl aradan sonra Sezer’e borcunu ödemeye hazırlanıyor.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR
Son dönemin sevilen dizisi Deli Saraylı ile ilgilenen Gani Müjde, bir yandan da Yeşilçam’ın tarihi filmleriyle dalga geçeceği Vurkaçoğlu adlı sinema filmi için hazırlık yapıyor. Yapımcı yönetmen Müjde, yeni filminde Şafak Sezer’i oynatmak istiyor. Teklifi değerlendiren Şafak Sezer düşünmek için süre istedi. Ünlü komedyen projeyi kabul ederse Gani Müjde ile helalleşmiş olacak.

Yorumlar
  • Eğer komedi ise hiç düşünmesin oynasın da güzel bir komedi filmi izleyelim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir