15 Ocak 2008 12:08

120 Çocuk!

Özge Özberk ve Cansel Elçin'in rol aldığı epik 120 projesine ait afiş hazırlandı...

Murat Saraçoğlu ile Özhan Eren'in yönettiği ve Özge Özberk, Cansel Elçin, Burak Sergen ile Emin Olcay'ın başrollerini paylaştığı 120′nin afişi sinema dünyasına sunuldu.Son dönem beyazperdede büyük ilgi gören epik kahramanlık destanlarının izinden giden yapım tarihi hikayesi ile dikkat çekiyor."Van, 1915 Ocak. Kış. 1. Dünya Harbi'nin ilk ayları. Eli tüfek tutan herkes Ruslarla ölüm kalım harbindeyken sınır birliklerinde cephane tükenir. Yaşları 12-17 arasında değişen Van'lı 120 çocuk gönüllü olur, karlı dağlarda günlerce, gecelerce yürürler. Bu büyük yolculuğu gerçek bir kahramanlığa dönüştüren gençlerin öyküsü anlatılır filmde."
Yorumlar
  • Çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel, bir çocuk olarak öneriyorum.Anneler ve babalar çocuklarınıza izletin

  • her türk ün izlemesi gerek.Mükemmel!!!

  • konu yüzeyseldi; fakat bu bile beni derinden etkilemeye yetti. Filmden çıktıktan sonra ağlama krizlerine girdim ve uzun bir süre kendimi toparlayamadım. Oyuncuları da tbrik etmek lazım. Çok iyi performans

  • çok güzeldi ben izledim her türk çocuğu izlemeli.. ben tavsiye ederim

  • Herkesin izlemesi gereken muhteşem bir film.. Ve gerçekten yaşanmış bir hikaye olduğunu bilmek insanı başka duygulara götürüyor. 120 kahraman gerçekten.. Van da yaşayan biri olarak gözyaşlarımı tutamadan izledim..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir