11 Ocak 2005 16:45

1,2,3 Kere Biliyorum

Hewitt geçen yazın hesabını hala veremedi

Jennifer Love Hewitt ve Freddie Prinze Jr.'ın başrollerde oynadığı Ne Yaptığını Biliyorum'a iki yıl sonra bir devam filmi çekilmiş ve seri olmanın ilk adımları atılmıştı. Cosmopolitan'la yaptığı bir röportajda güzel yıldız filmin üçüncüsünün de çekilebileceğini hayranlarına müjdeledi.

''Evet yapımcı firmanın bizimle, yani aynı kadroyla üçüncü filmi yapmak istediğini ben de duydum, böyle bir olasılık var. Ama bunu yapabilmek görüldüğü kadar kolay değil'' diyen yıldız bir yandan haberi doğruladı diğer yandan kendisinin çokta istekli olmadığını göstermiş oldu.

Hewitt'in isteksizliğinin temel nedenlerinden biri ikinci filmin az da olsa hayal kırıklığı olması. Çünkü ilk film kadar seyirci toplayamaması bir yana, Ne Yaptığını Hala Biliyorum'dan sonra Hewitt, oyunculuğunun yetersizliği konusunda çok fazla eleştiri almıştı. Beraber göreceğiz, bakalım Hewitt üçüncü film için gerçekten ikna edilebilecek mi?
Yorumlar
  • duyduğuma göre ikinci filmin sonundan 3.filmin geleceği anlaşılmış.gelsede izlesek ya!

  • İllaki suyu çıkacak...Uzakdoğu altında ezilen Hollywood un çırpınış sesleri bunlar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir