25 Eylül 2009 10:12

13 Haziran 2008!

The Incredible Hulk tüm dünya ile aynı zamanda sinemalarımızda yerini alacak...

Beyazperdeyi çizgi roman kahramanları kapladı. Uzun bir süredir merakla beklenen Iron Man sinemalarda. Pek çok ünlü kahraman ise yolda!Yolu gözlenen kahramanlardan Hulk Türkiye'li izleyicilerini çok fazla bekletmemeye karar verdi. The Incredible Hulk tüm dünya ile aynı anda, 13 Haziran'da sinemalarda olacak. Filmin Türkçe altyazılı fragmanı ise çoktan Beyazperde'de yerini aldı!"Bilim adamı Bruce Banner, tüm hücrelerini zehirleyen gama radyasyonuna karşı bir kür geliştirmeye ve içinde dizginleyemediği bu öfke saçan gücü serbest bırakmaya çalışmaktadır.Gölgelerde yaşayarak, eski hayatından ve sevdiği kadından uzak kalan Bruce, bu obsesif durumdan kaçınmak için çabalarken bir taraftan da General Thunderbolt Ross ve gücünü yok etmeye çalışan askeri bir makine tarafından yakalanıp, yok edilme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır. Hulk'un karşısında artık yeni bir düşman vardır: Abomination..."
Yorumlar
  • arkadaşlar türkçe degilmiş hayal kırıklıgına ugradım

  • Ang Leenin Hulkına hakaret olabilir bu film , çünkü Hulk farklı bir çizgiroman uyarlaması ve o alanda bence başyapıt

  • Dünya ile aynı anda bizde beyazperdede görüceğimiz için şanslıyız,filmin çekimleri çok güzel vede zor bir çalışma sonucu ortaya çıkmış.Art directorden illistre sitelerinde baya yorum ve filmle ilgili çekim fotoğrafları var arzu edenler 3d tasarım sitelerinin çoğundan ulaşabilirler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir