3 Mayıs 2006 13:47

13 Nikah Bir Cenaze

Clooney teklifini yaptı

Ocean's 13'i ve Al Pacino'nun filmin kadrosuna eklendiğini duyurmuştuk. ClooneyStudio'dan gelen bir iddiaya göre George Clooney, Hugh Grant'e çetesine girmeyi teklif etmiş.Haber henüz dedikodu boyutundayken New! Magazine'le konuşan giren haberi kendisi doğruladı. Ancak teklife henüz bir cevap vermemiş olsa da Clooney'i çok sevdiğini ve onun yanında rol almayı düşünebileceğini de söylüyor. Gelişmeleri aktaracağız...
Yorumlar
  • Biri bana şaka olduğunu söylesin lütfen... Arkadaşlar inanamıyorum cidden, bu kadar ünlü isim bir filmde, olacak iş değil doğrusu... Açıkçası bana zevkle beklemek düşer, George seni çok seviyorum...

  • yıldızlar geçidi

  • ilk iki filmide cok beğenen biri olarak bu 3 ü filmide dört gözle bekliyordum. kadroya al pacino nun girdiğini duyunca artık dayanılmaz bir bekleyiş aldı. süper oyuncuların yanına hugh grant gibi bir oyuncu ve tabikide yaşayan efsane , belkide yaşayan en büyük oyuncu al pacino eklenince kulağa mükemmel bir film olcak gibi geliyor. umuyorumki al pacino nun oynucağı karakter basit bişekilde tongaya düşmez hatta ocean ve ekibinin hırsızlık maceralarına son verir:))))))

  • Bu ne yaw filme girmeyen ünlü kalmadı sanki :-)) Umarım bu kadar adam ortaya iyi film çıkarır, çünkü 2.film o kadar iyi değildi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir