10 Nisan 2006 09:26

13'ün Güzeli

Bay ve Bayan Smith Ocean için çalışıyor

Daniel Ocean ve çetesinin serinin üçüncü filmi Ocean's 13 için kamera karşısına geçeceğini ancak filmin Julia Roberts ve Catherine Zeta-Jones güzelliğinden yoksun kalacağını duyurmuştuk.Her ne kadar Ocean's 13'le Ellen Barkin'den başka kadın oyuncunun adı henüz anılmadıysa da çetenin yola yalnız koyulacağına kimse inanmıyor.Channel 4 News'ün haberine göre Ocean'ın has adamı Brad Pitt üçüncü filmde yanında Angelina Jolie'den başkasını görmek istemiyor. Hollywood'tan gelen dedikodulara göre ünlü aktör; Bay ve Bayan Smith'in ardından yeniden Jolie ile kamera karşısına geçmek özellikle de Ocean's 13'de beraber rol almak istiyormuş.Jolie'nin yanıtı hakkında henüz bilgimiz yok ancak Ocean ve çetesi hakkındaki tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • ama oynamıyor herhalde.. sadece al pacinonun yanına bir isim yazılmış başka kadın oyuncu adı yok ki!!

  • julia roberts mukemmeldi.ozellikle srinin 2. filminde.ama kim karsısında olursa olsun tercihim gene angie jolie.objektif olmaddıgımın farkındayım ama ne yapayım boyle bir guzellik karsısında!!!

  • bu filmde angelinanın ne işi var.bir kere julia roberts hem ekibin parçası hemde bir önceki filmde danny ın sevgilisi-eşi rolünü oynadı kesinlikle bu filmdede oynamalı ya da filme başka bir erkek karakter katılabilirdi mesela al pacinonun işin küçük bir kısmında yer alması bile hasılata bayağı etki yapardı değilmi!!1

  • bncede buu fılmm julıaa roberts sızz omazz superr bı oyuncuu yaa..ama angelıne daa gusell olcakk gıv-bıı ne ed olsa bradd varr keskee ıkısdee olsaydııı :):) nesemm bekleyıpp gorczz artrklkk...

  • bence angelinaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir