22 Haziran 2004 10:21

15 Yılda 1 Kill Bill 3

Tarantino araya zaman koyacak

Quentin Tarantino'nun Kill Bill volümlerini devam ettirmek istediği zaten söyleniyordu ama bu kez açıklamalar usta yönetmenin kendi ağzından geldi. Çenesini tutamamasıyla ünlü yönetmen, Kill Bill 3 için 15 yıl sonraya zaman verdi!Quentin Tarantino filmle ilgili olarak "üzerinde düşünüyorum ama hemen değil, daha çok bir 15 sene sonra bu saganın üçüncüsünü çekeceğim" diyor.Daha önce de basına sızdığı üzere Kill Bill 3, ilk filmde Vivica A. Fox'un canlandırdığı ve filmin başında Gelin tarafından öldürülen Vernita Green'in kızı Nicky'nin hikayesini anlatacak. Bu kez intikam peşinde koşacak olan kişiyi 15 yıl sonra kim canlandırır; Uma Thurman tekrar hazır ve nazır olur mu; olmazsa yerine kim oynar; kim öle kim kala gibi sorular akla gelmiyor değil.
Yorumlar
  • Hayırlısı olsun.

  • Uma'nın oynamasını bende isterim ama nasıl?15 yıl içinde uma haliyle yaşlanmış olur.Vernita green'nin kızı nıcky de büyük bir ihtimal uma'nın peşine düşer.Ben şimdiden merak etmeye başladım.Bu arada meloneo filme tarantinoya hiç haksızlık etme o bu filmi ticari amaçla çekmedi.Hem gişeside öyle 200 milyon dolara bile çıkmadı.Az ve öz seyirci izledi bu tarantino içinde yeter bizim içinde...

  • bu arada uma istanbula gelmiş.

  • ulen bi film yapıyorlar baktı milyondolarları götürüyor film bu sefer devamını yapıyorlar.işin b?kunu çıkarıyorlar.bunun gibi pek çok örnek var.bence tadında bıraksınlar

  • quentin yazış yapmış.kill bill 3 2 -3 sene gelir en geç.uma thurmanda oynar.zaten oynamazsa kill bill 3 olmaz o film.zaten trantino başkasıyla yapamaz bu filmi.trantino thurmanla kurdugu diyaloğu kimseyle kuramaz.ruh ikizleri bunlar anlıyo birbirlerinin psikolojilerinden.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir