19 Ocak 2006 13:48

16 Blok İlerde

Willis'in ilk yansıması

Richard Donner ve Bruce Willis'in 16 Blok'luk zorlu bir yürüyüşe hazırlandığını duyurmuştuk. Çekimleri devam eden 16 Blocks'un karakterleri de yansıtan ilk afişi yayınlandı ve Willis'in filmden ilk görüntüsüne göz atabildik.Willis'in New Yorklu polis dedektifi Jack Mosley olarak karşımıza çıkacağı filmde kendisiyle başrolü Mos Def paylaşıyor. Önemli bir mahkumu, 16 blok uzaklıktaki mahkemeye götürmekle görevli olan Mosley'nin sıradan yolculuğu 110 dakikalık bir ölüm kalım savaşına dönüşecektir.Jack'in eski ortağı bu yolculuğu erken sonlandırmak için girişimlerde bulununca birbirine düşman olan polis ve mahkum hayatta kalabilmek için birbirlerine sarılmak zorunda klaır.Yukarıda inceleyebileceğiniz 16 Blocks'un afişinde Willis'in pek görmeye alışık olmadığımız bir tipe büründüğü görünüyor. Saçlı ve bıyıklı Willis hakkında son kararı 3 Mart'ta film vizyona girince vereceğiz.
Yorumlar
  • Filmden beklentiler çok yüksekti fakat film beklentilerin yanında çok silik kaldı..

  • super yaw adamın mımıklerıne bayılıyorum cenesı dusuk adam konusurken onun yuz ıfadesını tahmın bıel edemıyorum superrr olucak 12 maymun olsun 5.element olsun her fılmındekı tıpı cook yakısıyor ona :)

  • walla ben bruce willis, mos def, kemençe tef anlamam arkadaşlar... ama richard donner warsa işin başında gözümü kırpmada giderim filmde. imdb'den de bakabilirsiniz, bence adamın çekilmiş bir adet kötü filmi dahi yok vede bence uzmanlık alanı polisiye maceralar. eee bruce abi de yemeğin kayda değer bir tuzu tabii ki...;)

  • Evet arkadaşa katılıyorum konusu Swat filmini andırır nitelikte.Orada da eski ortak mahkumu hapse götürmesini englliyordu esas adamımızın.Tabı her yonetmenın yorumuda farklı olur.Donner gıbı bırı bole fılmlerın ustası olduğuna göre de pek fazla söze gerek yok galiba.

  • bu tarzda filmler daha önce de çekilmişti ama bu film hepsinden farklı olacak bruce wills in oyunculuğu çok güzel merakla bekliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir