24 Ocak 2018 10:05

17. If İstanbul programı belli oldu

17.'si düzenlenecek olan If İstanbul Bağımsız Filmler Festivali'ne 36 ülkeden farklı filmler geliyor

111 filmin gösteriminin yapılacağı If bağımsız filmler festivaline 36 ülkeden ve 120 yönetmenden filmler geliyor. Festival yılın merakla beklenen filmlerine ev sahipliği yaparken aynı zamanda klasikleşmiş eserleriyle bilinen Metin Erksan'dan yenilenmiş kopyasıyla ''Sevmek Zamanı''na da ev sahipliği yapacak.“Phantom Thread”,“Lady Bird”, “The Disaster Artist”,“Professor Marston, The Wonder Women gibi filmleri barındıracak olan festival İstanbul eğlence hayatına alternatif !f music etkinlikleri, Müjde Ar ve Tuğrul Eryılmaz’ın !f İstanbul’a özel sohbeti ve hayat verecek etkinlikleriyle, 15 Şubat’ta İstanbul’da başlıyor, 1-4 Mart ta-rihlerinde de Ankara ve İzmir’e uğruyor!


Açılışını Lady Bird / Uğur Böceği ile yapacak olan festival, galalar bölümü ile Sundance’ten Venedik’e, Toronto’dan Cannes’a kadar birçok festivalde gösterimi yapılmış filmlere de ev sahibi olacak.

Festivalle ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi için: www.ifistanbul.com


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir