22 Eylül 2011 00:00

+18 izleyebilir

İngiltere'de uzmanlar oyuncuların sigara içtiği filmlerde seks ve şiddet sahneleri gibi sahnelerin sınıflandırılması gerektiğini öne sürüyor.

Bristol Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma, 15 yaşındaki gençlerin yüzde 73'ünün ilk sigarayı bir filmde gördükten sonra içtiklerini gösteriyor.


YASAKLI FİLMLER..

Bu gençlerin diğerlerine göre sigara tiryakisi olma ihtimalinin de en az yüzde 50 olduğunu belirten uzmanlar, BBFC (İngiltere Film Sınıflandırma Kurulu) ve hükümetinden yeni bir sınıflandırma politikası istiyor.


Yeşilçamın Erotik yıldızların hayatları..


İngiliz tütün kontrol çalışmaları kurumu The UK Centre for Tobacco Control Studies'in yeni sınıflandırma talebi uygulanırsa sigara da genç ve çocuklara zararlı grafik içerik olarak değerlendirilecek.Yorumlar
  • avrupalıların sigarası neki ya adamların esrarı normal içmeden gördüklerini bilmeyenmi var gec bu ayakları .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir