16 Ocak 2007 17:21

18′ler Takımı

Lise mezunu dört gencin gizemli serüvenleri...

Mesut Taner'in, Hasan B. Turhan'ın senaryosundan uyarladığı 18′ler Takımı, 9 Mart tarihinde Özen Film tarafından vizyona sokuluyor. Hande ETİ, Aras FERAHYAN ve Mithat ÇELİK gibi isimlerin rol adığı film, farklı türleri harmanlayan bir gençlik filmi."Kendilerine "18'ler Takımı" adını takmış lise mezunu dört genç, üniversite sınavlarını bir türlü kazanamamakta ve askere gitme korkusu yaşamaktadırlar. Ne yapıp edip sınavları kazanma ve bir süreliğine de olsa askerlikten yırtma telâşına düşmüşlerken, aralarına özel bir amaçla giren Deren adında güzeller güzeli bir kız yüzünden, kendilerini bir anda akıl almaz olayların ve ilginç rastlantıların içinde bulurlar." özetiyle başlayan film, bir ruh çağırma seansının ardından gençlerin kendilerini ormanın ortasında bulmasıyla ve ellerindeki bavuldan kurtulma çabasıyla devam ediyor.Film, korku, komedi ve macera gibi farklı türleri buluşturan bir gençlik filmi olarak tanımlanıyor.
Yorumlar
  • ben bu gün bu flime gidiyorum ben konusunu okuduğuma göre gerçekten güzel bir flim bence hiç biryerdende çalıntı falan da değil benzetmede değil çek güzel bir filim böyle filmlerin gelmesini çok isterim ve hepsirinede giderim..

  • aynı şirketin yaptıgı neşeli gençlik filmi çokta şahane bir film degildi hatta malesef kötüydü umarım biraz ders alarak bu filmi yapmşlardır aslında baya bir ders alsalar fena olmıcak gibi genede izlemek lazım tabi

  • Arkadaşlar, bu filmin "Sınav" adlı filmle uzak yakın bir ilgisi yok. Aynı şirketin bir önceki filmi olan "Neşeli Gençlik" i de "American Pie" adlı filme benzetmiştiniz. Nedir bu benzetme alışkanlığı, anlayamadım. İlle de bir şeyleri bir şeylere benzetmek zorunda mıyız? Şuna benzeyecek buna benzeyecek diye hiç film yapılmayacak mı bu ülkede? Ayrıca, bu filmin adı 18'ler Takımı diye karakterleri de 18 yaşında olacak değil ya. Herbiri on sekiz yaşından büyük gençler ve birkaç yıldır sınavlara girip kazanamıyorlar; olamaz mı bu? Bunun neresi yanlış? Gidin bence bu filme. Öğrendiğim kadarıyla çok matrak ve de sosyal mesajlar içeren bir filmmiş. Korku, komedi, heyecan, macera, aşk, nefret, entrika; ne ararsanız varmış. Daha ne istiyorsunuz? Belanızı mı?

  • Sınav filminden sonra da artık bu filmleri görürüz beyazperde de.

  • bence fil manyak birşeye benziyor girer girmez gidecem sinemaya.......

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir