4 Mayıs 2009 10:34

1959-2009

Sinema ve tiyatro sanatçısı Selahattin Yaman Tarcan intihar etti...

Sinema ve tiyatro sanatçısı Selahattin Yaman Tarcan, babasına ait beylik tabancasıyla intihar etti. Yaman'ın intiharı, sanat camiası ve sevenleri tarafından üzüntüyle karşılandı.Alınan bilgiye göre, saat 16.00 sıralarında Kadıköy Göztepe Cavit Paşa Sokak 28-6 Burak Apartmanı'nda ikamet eden sinema ve tiyatro sanatçısı Selahattin Yaman Tarcan (50), babasına ait beylik tabancasıyla intihar etti.Haberin devamını okumak için tıklayın!
Yorumlar
  • Biri demiş , tam hatırlamıyorum "başına herşey gelecek,sıkıntı,üzüntü,mutluluk..vs ama sen inadına inadına yaşayacaksın!"Kendini öldürmesi son derece bencilce bir hareket olmuş. yağmurdan kaçarken doluya tutuldu şimdi. Günah boyutu yani ama bir de arkasında bıraktıkları var. onlar ne olacak? tüm yükü karısının üzerine boşaltı ne yapacak o kadın bunca yükle? inşallah küçük çocukları yoktu bunların valla yazık çok çeker.Benim enişte de kendini asmıştı borçtan..vs ama geride kalanlar eşşek gibi ödediydi resmen bencillik yaptı korkaklık yaptı işte.

  • İntihar çözüm olmadı.Hayat, en kötü şartlar altında bile güzeldir.

  • Üzücü bir haber, yalnız ailesini düşünmeden yapılan bir hareket.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir