13 Mayıs 2003 23:41

1999'un En Seksi Erkeği Kim?

"Amerikan Jigolo"da bütün kadınlar onu arzuladı, "Subay ve Centilmen"de Debra Winger'ın ayağını yerden kestiğinde düşüp bayıldılar. Evet, People dergisinin 1999'un "Yaşayan En Seksi Erkeği" seçtiği "gümüş tilki" Richard Gere'den sözediyoruz. 50 yaşındaki aktör listede en son, 1993'te o zamanki karısı Cindy Crawford ile birlikte "Yaşayan En Seksi Çift" seçildikleri zaman görülmüştü.Peki dergi neden İspanyol People'ı gibi Ricky Martin'i değil de onu seçti. Cevap basit: Zamana dayanıklılık. Derginin sayfalarında, Gere'in 1980 yapımı "Amerikan Jigolo"dan, bu yılın sevilen filmi "Kaçak Gelin"e dek parlak kariyerini bulmak mümkün. Aktörün bir başka avantajı hala genç sayılması. Geçen yılın en seksi erkeği Harrison Ford 56 yaşında idi.Aktörün 1985 tarihli "İlk Şövalye"deki rol arkadaşı Julia Ormond'a bakılırsa "Richard bir İran kedisi gibidir. Kedi size ilgi göstersin istersiniz ama çok bağımsızdır. Ama kedi sizden bunu istediğinde karşı konulmaz olur."Meraklılarına geçtiğimiz yılların "Yaşayan En Seksi Erkek"lerini anımsatalım: Mel Gibson, Mark Harmon, Harry Hamlin, John F.Kennedy JR, Sean Connery, Tom Cruise, Patrick Swayze, Nick Nolte, Brad Pitt, Denzel Washington ve George Clooney.
Yorumlar
  • subay ve centilmen,nedense yok beyazperde'de.

  • insanlar bazen kendilerini birine benzetir imkansız olan birilerine mesela richard gere ben kendimi hayel ederek ona benzetiyorum onun çevirdigi filmlerde ben oynuyorum onun aşık oldugu kızlara ben aşık oluyorum belki gerçek degil ama onun gibi birisin hayalini kurmak çok güzel bişiy bende tam 21 yakın filmleri war elimde bi fırsat olsa yanına gider onunla konuşurum kendimi ona benzettigimi sölerim:) yanlış anlamayın sadece hayalperest biriyim işte hollywood'tan bi meg ryan bide richard gere:) fimlerini izleyin 21 filmini gözümü kırpmadan izledim favori filmlerim belli saygılarımla RicharD-GeRe

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir