12 Mart 2007 11:42

2 Film Bile Kesmedi!

Robert Rodriguez ağzındaki baklayı çıkardı!

Robert Rodriguez, kurmaca fragman yarışması ile YouTube üzerinde fırtına gibi esen SXSW Festival'inde Grindhouse'u merakla bekleyenleri ilgilendiren önemli açıklamalar yaptı.Yönetmen, Quentin Tarantino ile birlikte imza attıkları projeden hayli memnun kaldığını ve devam filminin yolda olduğunu açıkladı!Doğrudan DVD olarak basılacak olan devam filmi, Grindhouse'da çok az yer alan Machete (Danny Trejo) karekteri üzerine kurulacak. Machete karakterinin Grindhouse için hazırlanan sahte fragmanlarla dikkat çekmesi üzerine, Machete filmi yola çıkmaya hazırlanıyor.
Yorumlar
  • robert koptu gidiyo baba

  • Tarantino & Rodriquez bu ikili ve filmleri, gerçekten ilginç meraklandırıcı. Bekleyip görelim marifetlerini.. Bu arada, artık alışkanlık oldu yönetmenlere filmleri Sinema yüzü görmeden direkt DVD'ye çıkıyor. Peter Jackson da "KingKong" aynı yolu izleyeyim demişti falan. Umarım ülkemize böyle başta DVD ye çıkan filmlerde fazla bekletmeden gelir...

  • Gitgide bu ikili Sinemadan uzaklaşıyor gibi...

  • grindhouse i zaten heyecanla bekliyorum bu devam haberi cok ii geldi

  • kankalar iş başında.. fragmandan gördüğümüz kadarıyla iyi iş çıkarmışlar.. bekliyoruz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir