30 Haziran 2003 15:53

2. Göz Açılıyor

The Eye'ın yeniden yapımı, yeni senaristiyle çalışmalarına başlıyor.

Oxide ve Danny Pang kardeşlerin, hop oturtup hop kaldıran korku filmleri The Eye ( Khon hen phi ), Tom Cruise ve Paula Wagner'in önderliğinde Hollywood'a doğru yola çıkıyor. Henüz yönetmeni belli olmayan yeniden yapım senarist değiştirdi. Daha önce Massy Tadjedin tarafından yazılacağı söylenen senaryo, Mercury Rising ve Knowing senaristi Ryne Pearson'a emanet edildi.Tayland yapımı korku filmi, geçtiğimiz İstanbul Film Festivali'nde de Geceyarısı Sineması bölümünde gösterilmişti. Yapım, geçirdiği ameliyat sonrasında yeniden görmeye başlayan bir kadını anlatıyor. Hayata yeniden gözlerini açan kadın, hayaletleri de görmeye başlıyor ve ardından bunun nedenini araştırıyor...Ringu sonrası, uzakdoğu sinemasının Hollywood çıkartması devam ediyor. Yeniden yapımları sinemalarda eksiksiz izleme fırsatı buluyoruz. Fakat, aynı durum umarız orjinalleri için de geçerli olur. Tayland yapımı Khon hen phi'yi, The Eye'dan önce sinemalarda görmek hiç fena olmazdı..!
Yorumlar
  • 2.göz eminim adı kadar etkileyicidir,mutlaka izleyeceğim,yorum için teşekkürler

  • bu filmi mutlaka seyredin. harika bir film. özellikle sonu çok mükemmel. kaçırmayın. bu uzakdoğulular amerikalılardan daha iyi korku filmi yapıyorlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir