17 Ekim 2012 00:00

2. ''Roma Türk Film Festivali'' başladı

II. Roma Türk Filmleri Festivali, 15 Türk filmiyle İtalyan seyircisi için perdelerini açtı.

''Mammali Turchi'' (''Eyvah Anneciğim Türkler Geliyor!'') sloganıyla 18-21 Ekim 2012 tarihleri arasında ikincisi düzenlenen ROMA TÜRK FİLM FESTİVALİ, bu yıl da geçen yıl olduğu gibi, Türk Sineması’nın tüm renklerini İtalyan seyircisiyle buluşturuyor.

Festivalin tanıtım fragmanı için tıklayın

Kültürel alışverişi çağlar boyu yoğun iki ülke; İtalya ile Türkiye arasında sinemanın gücüne dayanan bir köprü kuran ROMA TÜRK FİLM FESTİVALİ, bu yılki programında da Türk Sineması’nı “panoramik” bir bakışla ele alıyor.

Festivale Ata Demirer ve Özge Borak da katılıyor. İkilinin Demet Akbağ ile birlikte kamera karşısına geçtiği “Eyyvah Eyvah”, festivalin “Türkler Neye Gülüyor” adlı bölümünde gösterilecek.


Eyyvah Eyvah filminin fragmanı için tıklayın

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir