24 Aralık 2003 13:03

2000 Manyak + Freddy

Kült korku klasiği 2000 Manyak yeniden çekiliyor. Filmin sürprizi Robert Englund!

Eski korku filmleri, "yeniden yapım çağının" bitmek tükenmek bilmeyen kaynakları arasında bulunuyor. E, bundan türün kıdemli isimlerinden Herschell Gordon Lewis'in de payını almasının zamanı gelmişti. Üstadın en popüler filmlerinden 2000 Maniacs!, çiçeği burnunda yönetmen Tim Sullivan tarafından yeniden çekiliyor. Yapımın baş oyuncusu, beyazperdenin Freddy KruegerRobert Englund. Ayrıca yönetmen John Landis de yeniden yapım için kamera önüne geçecek. Filmin adı, 2001 Maniacs düşünülüyor.Lewis'in filmi, güneyde bulunan Pleasant Valley kasabasına özel bir kutlama için rastgele davet edilen turistlerin komik ve ürpertici öyküsünü anlatıyordu. Güneyli kasaba sakinleri, konukları için ölümcül planlar yapmaya başlayınca da, duruma uyanan misafirler kaçmanın yolunu arıyor. Sullivan'ın öyküye bağlı kalması bekleniyor. Doğrusu, Lewis'in aynı zamanda son derece komik olan filminin yeniden çekilmesi ne kadar gerekli tartışılır. Bu arada filmin yapımcıları arasında, korku sinemasının genç yeteneklerinden Eli Roth da bulunuyor.
Yorumlar
  • iyi ki olmamış rezil bir film

  • freddynin devamı falan değil 1964 yapımı gore filmlerinin atası Two Thousand Maniacs! ın yeniden çevrimi başrolde de freddyyi canlandıran herf var. çekileli 3 yıl geçmiş haberimiz yok.

  • freedy nin devamımı geliyor ? işte bu süperrrr.. inşallah güzel olacak bu arada ne zaman geliyor? bellimi?

  • ya bi saniye haber bi yıl öncesinin olduğundan yeni bişeyler duymuş olmamız gerek dimi bununla ilgili!hem sevindirici hem üzücü!ya filmi batırırlarsa!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir