3 Mayıs 2006 09:47

20.000 Fersah

Raimi örümcekle uçtu artık derinlere dalıyor

New Line, Jules Verne'in ünlü romanı Denizler Altında 20.000 FersahCraig Titley'nin senaryosuyla beyazperdeye taşıyacak. Variety'nin haberine göre stüdyo filmin sorumlu yapımcılığını üstlenmeleri için Örümcek-Adam 3'ün çekimlerine devam eden Sam Raimi ve Josh Donen'in firması Buckaroo Productions'la anlaştı.Anlaşma şimdilik Raimi'yi yönetmen koltuğunda göreceğimiz söylemiyor. Ancak usta yönetmen filmin gelişim aşamalarında çalışacak ve hikayenin daha çok Kaptan Nemo ve onun geçmişi üzerinde şekillenmesini sağlayacak.Verne'nin romanı daha önce de sinema salonlarına taşınmış ve 1954'de Richard Fleischer tarafından beyazperdeye uyarlanmıştı. James Mason Kaptan Nemo'yu, Kirk Douglas ise Ned Land'ı başarılı bir performansla canlandırmıştı.
Yorumlar
  • İnanamıyorum! Gerçekten süper bir haber! merakla ve heyecanla bekliyorum! Sam Raimi varsa kesin iyi bir yapım olur!

  • işte bu süper bi haber sabırsızlıkla beklediğim senaryolardan biriydi. bekleyip görmekden başka çaremiz yok sam raimi işini bilir diyorum başkada bi şey demiyorum:) aslında senaryo onun elinden çıkmamasına karşın sadece yapımcı koltuğunda oturmasına karşın engin bilgilerinden ve tecrübelerinden filme tuzu biberi olucağının kanatindeyim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir