13 Mayıs 2003 23:41

2000'lerin Parti'si Geliyor

Peter Sellers'ın unutulmaz oyunuyla ölümsüzleşen Blake Edwards filmi Parti (The Party)yeniden çekiliyor. Austin Powers yönetmeni Jay Roach MGM ve Dreamworks'ün ortak projesi için seçilen yönetmen oldu. Yapımda Sellers'ın yerini kimin alacağı ise henüz belli değil...Peter Sellers-Blake Edwards ortaklığının en başarılı sonuçlarından biri olan Parti, kışkırtıcı üslubuyla tüm zamanların en iyi komedi filmlerinden birisi olarak kabul ediliyor. Hintli sakar bir oyuncunun setten kovulduktan sonra, büyük bir isim hatası sonucu saygın insanların davetli olduğu bir partiye konuk edilmesini anlatan yapım, Sellers'ın iki saat boyunca akla zarar sakarlıklarından ve komik durumlardan oluşuyordu. Gece sona erdiğinde ise bütün parti altüst olmuştur...Yapımcıların film için kimi düşündüğünü bilmiyoruz ama, Hintli oyuncu Hrundi V. Bakshi rolü için bizim aklımıza gelen ilk isim Ben Stiller oldu...Siz ne dersiniz?
Yorumlar
  • o kadar yazdım ama yanlış yazmışım :))) filmin tekrarını edwards değil bir başka yönetmen çekecekmiş... daha önce edwards'ın, filmlerinin yenilerini çekeceği haberlerini okumuş olmamdan dolayı dikkatsiz bir yazı yazmış bulunmaktayım, üzgünüm.ama, ben stiller'in bu filmdeki role uygun olacağını düşünüyorum.

  • the party komil ötesi ve de her an şaşırtıcı ögelere sahip olan bir blake edwards serisi komedi filmi. peter sellers'ın filmdeki sakarlıkları ve salaklıklarının daha sonra pek çok filmde örnek teşkil etiğini sanıyorum. yeni versiyonu o eski otantik kıyafetli the party kadar iyi olur mu bilemem, ama yine edwards çekecekse muhtemelen harika bişey olur gibi geliyor bana. ayrıca bence, hintli salak için Ben Stiller uygun görünüyor. başroldeki kararkter belki bu sefer hintli değil de başka bişey olur mesela latin olur ve bütün latin amerikan halkının saçları diken diken olur, ilk filmde hintli bi hayli salaktı da... ama hintliler" ne bu kardeşim!!??" diye olay çıkardı mı bilemem, nitekim ben henüz dünyada değildim.kısaca, filmi bekliyorum, ve ödül bile alabileceğini umut ediyorum, en azından yönetmenine bir ödül verilmelidir. ( filmi görmeden ödül verdiriyorum millete :)yüzümü kara çıkarmasa bari )

  • ben stiller mı?asla,hiç olmaz.merakla bekliyorum aday oyuncuyu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir