25 Eylül 2009 10:12

2008'in En Kötü Filmleri!

Kötü filmlerden keyif alır mısınız? O halde bu listeyi sakın kaçırmayın...

Günlerdir Beyazperdede yılın en iyi filmlerinin olduğu listeleri yayımlıyoruz. Hemen müjde verelim, Beyazperde editör ve yazarları da kendi listelerini pek yakında Sinemasal bölümünde paylaşacak. Hatta Türk sinemasının da en iyilerini farklı kategorilerde seçmeye hazırlanıyoruz. Bu arada ilginç bir şey oldu, Timesonline yılın en kötülerinden oluşan tam 100 filmlik bir liste hazırladı. Aşağıda ilk onu paylaşıyoruz. Fakat geri kalanına da bakmayı unutmayın. Bize öyle geldi ki, sanki doldurmak için iyi filmleri de harcamışlar! Ne dersiniz?1 Acaip Bi Film 2 Meet the Spartans 3 Asla Pes Etme 4 First Sunday 5 Star Wars: The Clone Wars 6 88 Dakika 7 Çaylak Profesyonel8 Kolera Günlerinde Aşk 9 Orjinal Cinayet(ler) 10 Alien vs Predator: Requiem Devamını görmek için tıklayın!
Yorumlar
  • bu sitede 8 üzeri puan alan filmlerin çoğunu listeye almışlar .şaşırdım

  • kolera günlerinde aşk doru seçim gerçekten bu filmi izlemekle boşa zaman harcamışım. sırf en kötü 100 film listesini doldurmak için ii filmler heba edilmemeliydi.

  • bu nasıl bir rezalet.100 film ne demek en basta zaten bir yılda kac film geliyor ki sen 100 film hazırladın.diyelim hazırladın cok daha rezil filmler carken vantage point,kings of street,wanted gibi filmleri nasıl alırsın e akılsız

  • 2 Meet the Spartans 3 Asla Pes Etme bu ikisinin orda ne işi var galiba bu herif filmden anlamıyor

  • Benec liste biraz tuhaf olmuş mesela alpacinonun filmleri ne arıyor burada? 88 dakika son derece orjinal bir polisiye filmdi bence. Ayrıca meet the spatans çok saçma olmasına karşılık beni oldukça güldürmüştü. eminim ki izleyenlerin pekçoğu aynı kanıdadır benimle. yılın en başarısız yapımı be kind rewind isimli filmdir. Eminim ki yönetmeni ben olsam daha iyi bişey çıkarırdım. O derece kötü.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir