3 Temmuz 2009 10:38

2009'un En Çılgın Fragmanı!

Bu haberimiz 18 yaşından büyüklere! RoboGeisha filminin sıradışı fragmanı olay yarattı...

Machine Girl'ü yapan Noboru Iguchi ve Tokyo Gore Police yönetmeni Yoshihiro Nishimura'nın son çılgınlığı RoboGeisha adını taşıyor. Sinemacıların tarzı, sıradışı silahlar ve acayip cinsellik anlayışı ile fragmanda bile kendini gösteriyor.İlk defa Twitch sitesinin sunduğu ve sinema dünyasında olay olan, hayranlık ve nefret doğuran fragmanı 18 YAŞINDAN BÜYÜK okuyucularımız için sunuyoruz. Video sert şiddet ve bedensel dönüşüm sahneleri içermektedir; rahatsız olan okuyucularımıza tavsiye etmiyoruz!
Yorumlar
  • aptalca

  • şaka gibi... :D :D :D...

  • Bu seneki !fte Tokyo Gore Policei izlemiştim, önümüzdeki sene de bu filmi bekliyorum. Geceyarısı matinesi için ideal.Bu arada sadece Transform sahnesi ile bile Transformerstan kat kat iyi ve eğlenceli bir film olduğundan eminim.

  • Saçma!

  • Ehehe :D Ciddi girmiştim sonradan koptum; ama fragramı seslendiren adamın sesi ne kadar gıcık ya!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir