12 Kasım 2010 01:00

2011 Engin Altan yılı olacak...

Bir Avuç Deniz’in setinden canlı yayına yetişmesi için helikopter tutmak bile gündeme geldi.

Engin Altan Düzyatan, son dönemin en hızla yükselen ismi. Romantik Komedi ve NewYork’ta Beş Minare filmlerindeki oyunculuğu ile göz dolduran yakışıklı sanatçı, şu sıralar günde 20 saat çalışıyor. Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç ile birlikte, Bir Avuç Deniz’in başrollerini paylaşıyor. 2011’in en iddialı filmlerinden biri olarak gösterilen Bir Avuç Deniz, Mart ayında vizyona girecek.
Beş haftadır filmin setinde yoğun bir tempoyla çalışan aktör, bir yandan da canlı yayında yarışma programı sunuyor. Engin Altan Düzyatan’ın Bir Avuç Deniz’in setinden canlı yayına vaktinde ulaşması için helikopter kiralamak bile gündeme geldi. Olağanüstü iş disiplini ile hayranlık uyandıran Engin Altan Düzyatan, “2011”in zirvedeki ismi” olmaya kararlı.

Yorumlar
  • gerçekten etkileyici bir sesi ve dikkat çekici oyunculuğu var. genç yaşta bu yoğun iş temposunu yaparak zirveye hızla yükseleceğinden eminim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir