25 Eylül 2009 10:12

2012

Maya Kehanetleri doğru olabilir mi? Dünyanın sonu mu geliyor? Cevabı ünlüler arayacak...

Roland Emmerich ve Harald Kloser tarafından yazılan bir senaryo, dünyanın sonunu anlatmaya hazırlanıyor. Sinemacılar Maya Kehanetleri'ni temel almışlar. 2012 yılında bildiğimiz anlamdaki insanlığın sona erişini anlatacaklar. Peki bu tarih sonun başlangıcı anlamı taşıyacak mı? Malum, kehanetlere göre yeni çağ böyle başlayacak. Bu sorunun cevabı da filmde olacak. Yönetmenliğini Roland Emmerich'in yapacağı 2012'in başrolünde John Cusack rol alacak. Diğer roller için görüşmeler devam ediyor.Bu aralar İstanbul'da yaşayanlar için deprem uzmanlarının gerçekçi "kehanetleri" Maya Kehanetleri'nden çok daha ürkütücü. Bunu da belirtmeden geçmeyelim...
Yorumlar
  • Kıyametin yaklaştığını şu sıralar sıkça duyar oldum sanki çok sıradan bir konu gibi herkesin dilinde bende korkmuyorum ama bu konu ürkütücü bir konu ve sıklıkla duyulması beni rahatsız ediyor.

  • Roland Emerich sanırım hiçbir zaman felaket, aksiyonu bol filmlerden vazgeçmeyecek. Açıkçası onu romantik bir filmi yönetirken düşünemiyorum. Artık çektiği birçok filmde felaketler meydana geliyor. Ama gene de iyi bir yönetmen. Yarından Sonra filmi çok iyiydi. Bravehart filmi de öyle. 2012nin nasıl olacağını merak ediyorum. Umarım M.Ö. 10 000 filmiyle kaybettiği karizmasını tekrar kazanır bu filmle.

  • Roland Emmerichin bu kadar dünyanın sonunu getirmeye meraklı olduğunu görmek şaşırtıcı.yada şöylede denebilir;tutan ve bol para kazandıran bir formülünün cılkını çıkarana kadar üstüne gitmesini anlamak çooook zor.kendini en kısa zamanda yenilemesini gerektiğim yönetmelerden biri Emmerich.bu sfere yine bir büyük patlama yada canavarla dünyanın sonunu getiricekse en başından söyliyim ben yokum...bu kadar mı konu kıtlığı yaşıyor Hollywood..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir