14 Ocak 2015 16:30

2015 yılında vizyona girecek filmler

2015 yılı sinemalarda bilim-kurgu filmlerine doyacağımız bir yıl olacak. Geçmiş yıllarda büyük ses getiren yapımlar 2015 yılında gişelerde uzun kuyruklar oluşturacak. İşte 2015 yılında sinemalarda izleyeceğimiz filmler...

2015 yılında sinemalarda Star Wars-Yıldız Savaşları, Hızlı ve öfkeli, Mad Max, gibi ses getiren büyük yapımlar, renkli animasyonlar, 1990'lı yıllara damgasını vuran Arnold Schwarzenegger'in filmi Terminatör'ü izleyeceğiz.


2015 YILINDA VİZYONA GİRECEK FİLMLER VE FRAGMANLARI


1. Star Wars: Bölüm VII - Güç Uyanıyor

Vizyon tarihi: 18 Aralık 2015

George Lucas tarafından yaratılan efsanenin devam filmi Star Wars: Bölüm 6 - Jedi'ın Dönüşü'nden 30 yıl sonrasını konu alıyor.

2. Yenilmezler: Ultron Çağı

Vizyon tarihi: 01 Mayıs 2015

Marvel Stüdyoları, “Yenilmezler: Ultron Çağı”nı, tüm zamanların en büyük Süper Kahraman filminin devamını sunar. Tony Stark hızlıca uyku halinde olan bir barış programını başlatmayı deneyince, işler ters gider ve “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Iron Man, Captain America, Thor, The Incredible Hulk, Black Widow ve Hawkeye, gezegenin kaderini dengede tutabilmek için zorlu bir teste tabii tutulurlar. Hain Ultron yaklaşırken, onun korkunç planlarını durdurmak Yenilmezler’e düşer ve kısa sürede gergin ittifaklar ve beklenmedik aksiyon, efsane ve eşsiz bir küresel maceraya yol açar.

3. Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2

Vizyon tarihi: 20 Kasım 2015

Katniss Everdeen, "Alaycı Kuş" sembolü olarak benimsendikten sonra 13. Mıntıka Capitol'ü devirmek için tüm gücünü kullanır.

4. Hızlı ve Öfkeli 7

Vizyon tarihi: 03 Nisan 2015

Hız üzerine kurulmuş, fenomen haline gelen film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden ve son kez bir araya geliyor.

5. Ters Yüz

Vizyon tarihi: 19 Haziran 2015

Büyümek engebeli bir yol olabilir ve Riley de bir istisna değil. Babası San Francisco’da yeni bir işe başlayınca Orta-Batı’daki hayatından kopmak zorunda kalan Riley de hepimiz gibi duyguları ile hareket ediyor – Joy (Amy Poehler), Fear (Bill Hader), Anger (Lewis Black), Disgust (Mindy Kaling) ve Sadness (Phyllis Smith). Duygular, Riley’nin zihninin içinde ana merkezde yaşıyor ve ona günlük hayatında tavsiyeler veriyorlar. Riley ve duyguları San Francisco’da yeni bir hayata alışmak için çabalarken ana merkezde kargaşa baş gösteriyor. Neşe’nin, Riley’nin en önemli duygusu olmasına ve her şeyi pozitif tutmaya çalışmasına rağmen, diğer duygular yeni bir şehre, eve ve okula uyum sağlama konusunda birbirleriyle çelişiyorlar.

6. Jurassic World

Vizyon tarihi: 12 Haziran 2015

Günümüz Nublar Adası’nda geçen Jurassic Park 4, ilk filmde John Hammond’ın istediği gibi, artık gerçek bir eğlence parkı. Her sene 10 milyon ziyaretçinin geldiği bu ada tamamen güvenli. Park Deniz Dünyası’na benzer olarak tanımlanıyor ve parka Nublar Adası Lagunu isimli bir alan da dahil bulunmakta. Bu deniz altında yaşayan dinozorları göreceğiz demek oluyor. Ne tür olduğu belli değil ama suda yaşayan dinozorları gösteren çizimler var. Hatta bu dinozorların lagundan atlayıp büyük beyaz köpek balığı yemesi de şov sayılıyor.

7. Spectre (Bond 24)

Vizyon tarihi: 06 Kasım 2015

Bond'a gelen gizemli mesaj, onu gizemli bir organizasyonun geçmişini açığa çıkarmak için göreve yollar. Politik güçlerle gizli servisi ayakta tutmak için savaş verirken, Bond korkunç bir gerçekle karşılaşmak pahasına işin iç yüzünü öğrenmeye çalışır.

8. Ant-Man

Vizyon tarihi: Belirsiz

Marvel'ın en küçük kahramanı, yanlışlıkla kendisini karınca kadar küçülten bir zehir yaratan bilim adamı Hank Pym'dir. Karıncalarla konuşmasını sağlayan bir başlık da icat eden Pym genetik değişiklikler sayesinde küçülebilen karısı Wasp'le beraber suçla savaşır.

9. Terminator: Genisys

Vizyon tarihi: 01 Temmuz 2015

Genç Connor'ın geliştirdiği yapay zeka yakın gelecekte dünyayı ele geçiren üstün makinelere, robotlara dönüşecektir. Ve kendisini yok etmesi için savaşçı T-1000 günümüze gönderilecektir... 1990'ları sallayan hikayesiyle Terminatör geri dönüyor.

10. The Peanuts

Vizyon tarihi: Belirsiz

Snoopy en büyük görevini gerçekleştirmek üzere işe koyulur. Arkadaşı Charlie Brown kendi epik eve dönüş macerasına başlarken, onun görevi kendisini ve takımını baş düşmanının izini sürmek üzere gökyüzüne götürmektir.

11. Grinin Eli Tonu

Vizyon tarihi: 13 Şubat 2015

Edebiyat öğrencisi Anastasia Steele genç girişimci Christian Grey ile röportaj yapmaya gidince, yakışıklı, zeki ve göz korkutucu bir adamla karşılaşır. Masum Ana bu adamı istediğini fark edince paniğe kapılır. Adamın esrarengiz kayıtsızlığına rağmen, Ana ümitsiz bir şekilde ona yakın olmayı arzular. Ana’nın sessiz güzelliğine, zekasına ve bağımsız ruhuna karşı koyamayan Grey de onu istediğini belirtir, ama kendi şartlarıyla.

12. Fantastic Four

Vizyon tarihi: 07 Ağustos 2015

Bir grup bilim adamı mutasyon geçirerek süper güçlere sahip olurlar ve dünyanın kaderi onların ellerinde olur.

13. Pitch Perfect 2

Vizyon tarihi: Belirsiz

Üniversiteli a capella grubu Barden Bellas, henüz hiçbir Amerikan grubun kazanamadığı uluslararası bir yarışmaya katılır.

14. Minions

Vizyon tarihi: 04 Eylül 2015

Tek hücreli sarı organizmalar olarak doğan Minyonlar, zaman içinde gelişir ve her zaman efendilerin en çılgınına hizmet ederler. T-reks’ten Napolyon’a kadar bu efendileri elde tutma konusunda sürekli başarısız olan Minyonlar hizmet edecekleri kimseleri kalmayınca büyük bir depresyona girerler. Ama Kevin adlı minyonun bir planı vardır. Genç asi Stuart ve sevimli minik Bob ile birlikte kardeşlerinin izinden gideceği kötü bir patron bulmak üzere işe koyulacaklardır. Üçlü, sonunda kendilerini yeni potansiyel efendileri, dünyanın ilk dişi süper kötüsü olan Scarlet Overkill’e götürecek olan heyecan dolu bir yolculuğa çıkarlar. Soğuk Antarktika’dan 1960’ların New York’una seyahat eden Minyonlar, tüm Minyonları yok olmaktan kurtarmak olan o güne kadarki en büyük sınavlarnı vermek için modern Londra’ya varırlar.

15. Entourage

Vizyon tarihi: 03 Temmuz 2015

'Entourage'da, kariyerinde yükselişe geçen film yıldızı Vince Chase ve onu bu eğlenceli şöhret yolculuğunda yalnız bırakmayan arkadaşlarının Hollywood'daki inişli çıkışlı yaşamları mercek altına alınıyor.

VİZYONDAKİ FİLMLER

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir