23 Nisan 2017 13:13

23 Nisan'da Cartoon Network yayınını çocuklar belirledi

Çocuklar, 23 Nisan’da Cartoon Network’te izleyecekleri programları kendileri belirledi.

Çocuklar, 23 Nisan’da Cartoon Network’te izleyecekleri programları kendileri belirledi. www.cartoonnetwork.com.tr sitesini ziyaret eden 50 bin çocuk, sevdiği çizgi filmleri belirterek yayın akışını oluşturdu. Çocukların ilk sıralara Gumball, Teen Titans Go, Sürekli Dizi ve PowerPuff Girls’ü yerleştirdiği en sevilen programlar, 23 Nisan’da gün boyunca ekranda olacak.


Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yayın akışını çocuklara emanet ediyor. www.cartoonnetwork.com.tr sitesini ziyaret eden 50 bin çocuk, en çok sevdikleri çizgi filmleri sıraladı ve 23 Nisan Özel Programını oluşturdu.

Çocuklar 23 Nisan’da ekranda en çok Gumball, Teen Titans Go, Sürekli Dizi, PowerPuff Girls’ü görmek istedi. Tamamen 5 – 14 yaş grubundaki çocukların oluşturduğu program akışında; Ben 10’den Powerpuff Girls’e, Kral Şakir’den Adventure Time’a sıralamaya giren en sevilen çizgi filmler yer alacak. 23 Nisan Çocuk Bayramı Özel Programı 11:00 – 20:00 saatleri arasında Cartoon Network’de yayında olacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir