7 Aralık 2006 15:51

23 Numaraya Komşu

Elisabeth, Carrey'e eşlik edecek

Usta oyuncu Jim Carrey'nin Joel Schumacher'in The Number 23'ü için kamera karşısına geçeceğini duyurmuştuk. Variety'nin haberine göre Schumacher'in geriliminde dozu Elisabeth Shue arttıracak.Carrey'nin okuduğu bir kitaba takıntı derecesinde bağlanan ve sonunda cinayet işeyen sorunlu bir karakteri canlandıracağı filmin senaryosu Fernley Phillips tarafından yazılmış.Shue'nun güzelliğiyle renklenecek yapımda Jim Carrey'nin sergileyeceği performansı görmek için sabırsızlıkla bekleyeceğiz.
Yorumlar
  • oyuncular iyi, konu da iyi. ama su yonetmene bi turlu isinamadim batman serisini batirdiktan sonra. artik jim carreyin hatrina gideriz gidersek

  • İyi bir ikili,senaryo iyise herşey iyi olabilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir