8 Ocak 2006 14:25

24'e Dönüş

Kimmy beyazperdede aradığını bulamadı

24 dizisinin güzeli, Kimmy Bauer'i canlandıran Elisha Cuthbert, şansını beyazperdede denemek üzere ikinci sezondan sonra diziden ayrılmıştı. TV Guide'ın bildirdiğine göre Cuthbert yeni sezonda yeniden TV ekranlarında olacak.Kimmy yaşadığı hayata geri döner dönmez babasının aslında ölmediğini ve uzun süredir kendini boşu boşuna üzmüş olduğunu keşfedecek.24'ün yeni sezonunda Jack Bauer'e eşlik edecekler içinde Mumya Evi ve Komşu Kızı'nda aradığını bulamayan Cuthberth gibi geri dönüşler yaşayanların yanı sıra yüzünü ilk defa göreceklerimiz de var. Sandrine Holt, Oleg Taktarov, Matt Battaglia, Denis Arndt, Sabrina Lloyd ve Jonah Lotan, 24 ekibine katılacak olan en yeni isimler.
Yorumlar
  • bir insan doğarkan artist olarak doğmaz onu kullanması ilerletmesi gerekir daha bu güzel kızın henüz iki filmi var ve komşu kızında da fene diil kimse oynatmazsa filminde ben ona 60 saniye(2) de yanımda rol vericem hayranlarımı öpüyorm

  • elisha cuthbert in iki filminide izledim hem çok güzel hem de çok güzel rol yapıyor.

  • Mumya Evi ve Komşu Kızı gibi ipe sapa gelmez teenager filmleri övüp de zevki olan kişileri filmden anlamamakla suçlayan aşağıdaki arkadaş bir yana :) söz konusu aktristin sinemada şansını saçma sapan filmlerle denediği için başarısızlığından kendini suçlaması gerek. MTV jenerasyonuna hitap eden popüler biri olmak istiyorsa yerinde film seçimleri yapmış, bu ve benzeri filmlerin gazı bir süre sonra millet ondan sıkılıp da yeni birileri çıkana kadar medyatik olmasını sağlar. Ama sinemada kalıcı yer edinmek istediyse film seçimlerini baştan aşağı değiştirmesi gerekir.

  • gözüm eğitim şart demişinde güzllik olmadanda filmlerde oynayamıyorsun buda şart sonra ben bu elisha cuthberti çok beğeniyorum komşu kızı ve mumya evinide isledim bence çok başarlıydı başarısılığının sebebi bence filmden anamayan insanların izlemesi yada izlememesi

  • Sinema zor zanaat da ondan.Dizi filmlere benzemez.Eğitim şart,güzellik değil.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir