25 Eylül 2009 10:12

27

Genç yaşta intihar eden ünlü müzisyenleri inceleyen belgeselin hazırlıkları devam ediyor...

Midnight Movies: From the Margin to the Mainstream isimli ilgi çekici belgesele imza atan yönetmen Stuart Samuels bu aralar 27 belgeseli üzerinde çalışıyor. Proje, 1970 ve 1971 yılları arasında intihar eden Jimi Hendrix, Janis Joplin ve Jim Morrison'ı inceleyecek. Üç efsanevi müzisyenin 27 yaşında intihar etmesi, 27 rakamına müzik dünyasında sıradışı bir yer kazandırmıştı. Proje ağırlıklı olarak bu üç müzisyenin yaşamını ve ölümünü konu edinse de, pek çok ünlü müzisyen, müzik yazarı ve uzman belgeselde yer alacak.
Yorumlar
  • Kurt Cobain, Janis Joplin, Jim morrison, Jimi Hendrix ve Brian Jones benim bildiğim 27 yaşında ölmüş olan müzisyenler, hep ilgi çeken bir konu olmuştur 27 yaşında ölen rockstarlar...Ne var ki kanaatimce fazla abartılmaması ya da dramatize edilmemesi gereken bir şehir efsanesidir bu durum ama bu fikir iyi iş yapar ondan eminim çünkü bariz tribünlere oynancak...

  • ben de kaçırmam valla =)

  • güzel bir belgesel kaçırmam kesin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir