4 Ekim 2004 15:37

2'yi çoktan unuttuk

Russell tüm ölümsüzleri sahiplendi

Gelmiş geçmiş en sevilen video oyunlarından Mortal Combat, ikinci filmde yarattığı hüsranın ardından üçüncü ve dördüncü kez sinema yolculuğuna hazır. Ölümsüz dövüşçülerimizi sahiplenen yeni isimse, İskoçyalı'nın yönetmeni Russell Mulcahy.Yıldırımlar tanrısı Rayden'ın üç uyumsuz dövüşçüyü dize getirebilmek için başlattığı savaş Ölümcül Dövüş'le start almış, ilk filmin gişedeki başarısının ardından Ölümcül Dövüş 2 büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Ölümcül Dövüş 3'ün henüz resmi olmayan sitesinde yazıldığına göre, Threshold Entertainment bu başarısızlığı yok sayacak ve Mulhacy'in çekeceği Mortal Combat: Devastation'ı ilk filmin devamı kabul edecek.Kasım başında Avusturalya'da başlayıp Çin'de devam edecek çekimlerde yer alacak aktörlerin bir kısmı şimdiden belli. Christopher Lambert yeniden Lord Rayden olurken, Linden Asphy'i Johnny Cage ve Chris Sasamassa'yı da Scorpion olarak izleyeceğiz.Eğer üçüncü film beklenildiği gibi başarılı olursa diye şimdiden dördüncü filmin hazırlıklarına başlanmış. Mortal Combat: Warzone, Devastation gişede başarılı olursa serinin dördüncü filmi olacak.
Yorumlar
  • arkadaşlar ben mortal kombat 3 ün görüntüsünübuldum ilgilenirmisiniz yanlız görüntü 1 dakika kadar

  • Arkadaşlar mortal kombat devastation çekilecek deniliyor bu sitedede çekileceğine dair haber yayınlanıyor ama internette filmle ilgili hiçbir video ya rastlıyamadım bu sitenin yapım aşamasındaki filmleri arasında da yok bu film ne durumda?

  • ya baylar.bence mortal kombat 2de 1de çok güzeldi.ama en iyisi mortal kombat conquest.niye onu tvden kaldırdılar bir türlü anlamıyorum ama.bir anlam da veremiyorum zaten.eğer mk3 de kung lao rolünde paolo montalban oynarsa ohoo aslında kan sporlarından hatırladığımız daniel bernhardt.ohoo ikiside tam bir dövüşçü.uzun boylu kaslı.chris casmassa tam bir scorpion.çünkü sinirli bir yüze sahip.haberleşmek için tracy_can@hotmail.com u msn listenize ekleyin gereken resim ve bilgileri paylaşabiliriz

  • ne jet lee si ya bence liu kang yani robin shou değişirse yine başarısız bir film olurkesinlikle ilk filmdeki karakterlerin değişmemesi gerekbu arada neden 2. filme hüsran diyolar anlamadımbence filmde karakterlerin değişmesi hariç herşey güzeldi ve yeni karakterlerde fena oynamadılar bence ve 2. filmin yok sayılması saçma geldi bana

  • bu oyunu benden fazla kimse sevemez inşallah 3. film bomba gibi olur sabırsızlıkla bekliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir