25 Eylül 2009 10:12

3 Yönetmen 3 Film!

BSF Akademi Sinema-TV Okulu Halit Refiğ, Semih Kaplanoğlu ve Alparslan Bozkurt'la film çekecek...

Cavendish College London ortaklığı ile açılan BSF Akademi Sinema-TV Okulu 2.yıl eğitim dönemine 5 Kasım'da başladı. Okulda bu yıl hem 1.sınıflar hem de 2.sınıflar için eğitim yapılacak. BSF Akademi Yönetim Kurulu Başkanı İsrafil Kuralay, açılışta yaptığı konuşmada, akademinin, hızla gelişen sinema, televizyon ve reklâm sektörüne parlak, yetenekli, özgüveni yüksek ve iyi yetişmiş yeni bir kuşak kazandırmak için kurulduğunu ifade ederek "Buradan mezun olacak katılımcılarımız Türk sinemasına ve tv dünyasına yeni şeyler katacaklar "dedi. BSF Akademi Genel Koordinatörü Yusuf Kaplan da bu sene yapılacak eğitimlerle ilgili geniş bilgi verdikten sonra özellikle 2.sınıfların Halit Refiğ, Semih Kaplanoğlu ve Alparslan Bozkurt'la üç ayrı film çekeceklerini söyledi.
Yorumlar
  • "Buradan mezun olacak katılımcılarımız Türk sinemasına ve tv dünyasına yeni şeyler katacaklar "demiş bekleyip görücez .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir