26 Mart 2007 12:28

300 Zombi

Snyder, Ölülerin Şafağı ile 300 Spartalı karışımı bir lezzetin peşinde...

300 Spartalı ile batıda gişe rekorları kıran, doğuda ise tepki uyandıran Zack Snyder, iki filminin karışımı niteliğinde bir projeye el atmaya hazırlanıyor. Yakında Watchmen projesini çekecek olan Snyder, Army of the Dead'in sadece yapımcılığını üstlenebilir. Yapım, karantina altındaki Las Vegas'ta geçecek ve bir babanın kızını zombi tehlikesinden kurtarmasını anlatacak.Babalı kızlı öyküsü ile akıllara Kore canavarı Yaratık'ı getiren Army of the Dead'in dev bütçeli, epik savaş filmlerinin izinden giden bir yapım olması tasarlanıyor.Bu arada, Zack ve Deborah Snyder'ın sahibi olduğu film şirketi Cruel & Unusual, Sucker Punch isimli bir proje daha hazırlıyor. Fantastik aksiyon filminin öyküsü Zack Snyder'a ait.
Yorumlar
  • Romero'nun 2. Zombi filmini,Universal sayesinde cüzzi bir bütçe ile iyi bir şekilde kotaran Snyder,mağalesef bu sefer çok taraflı bir iş çıkarmış "300" ile, sadece "savaş sahneleri" için gidilir,eğer doğu kötü,batı uygar tantanasını görmezden gelirsenzi zevk alırsınız.Ayrıca fragmana tekrar bakarsanız "tek kare" Watchmen'den bir sahne yakalıyabilirisiniz.Yapımcısı olacağı zombie filmi içinde yorumumum "bekleyip göreceğiz"

  • ilginç ilginç beklior olucam...

  • 300 spartalı gibi komik ve saçma bir projeden sonra yeni amerikan soytarısı zack snyder ve tayfası bakalım hangi kişi ve kuruluşların ısmarlama filmlerine veya yalakalığına soyunacaklar. ilerleyen zamanlarda bunu hep birlikte göreceğiz.....

  • saçma sapan bir savaş (tabi ne kadar savaş denirse) filmi çektikten sonra bu nazi özentisi herifin zombi filmini bile düşünemiyorum. lütfen bir daha sinema denen kutsal 7.sanatı kirletme ve daha önce yaptığın reklam çekim işlerine geri dön.....

  • Zack Synder son zamanlarda dikkatimi çeken yönetmenlerin başında geliyor,onda önce düşük bütçeli bir zombi filmiyle başlayıp büyük bütçeli epik filmlere geçen öncülleri Sam Raimi ve Peter Jackson'ın(Örümcek Adam,Yüzüklerin Efendisi)havası var,her ne kadar dramatik yapılarda henüz rüşdünü ispatlayamasa da teknik imkanları çok yaratıcı bir şekilde kullandığı kesin,yeni projesi Watchmen çizgi romanların ansiklopedisi tadında pek çok hayranı olan büyük bir eser ve 300den çok daha derin ve politik bir öyküsü var,ben bu yönetmene güveniyor ve tam destek veriyor yeni işlerini sabırsızlıkla bekliyorum.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir