5 Kasım 2018 08:56

32 yıldır aynı: Tom Cruise

32 yıl aradan sonra Tom Cruise, Top Gun filminin devam halkası için kamera karşısında.


Başrollerini Tom Cruise ile Kelly McGillis’in paylaştığı, 1986 yapımı Top Gun filminin devamının çekimleri sürüyor. Amerikalı aktörün yeni rol arkadaşı Jennifer Connelly ile ünlü motosiklet sahnesini yeniden canlandırdığı sahnede aradan geçen 32 yıla rağmen değişmemiş olması dikkat çekti. Ancak bu kez Tom Cruise’un yanında ilk filmde oynayan Kelly McGillis değil, 47 yaşındaki Jennifer Connelly vardı.

56 yaşında olan Cruise’un 24 yaşındaki ilk filme göre neredeyse hiç değişmemiş olması dikkat çekti. Cruise’un montundan da ilk filmde teğmen olan rütbesinin artık albay olduğu anlaşılıyor. Ünlü aktörün oynadığı Maverick karakterinin, yeni filmde artık bir uçuş eğitmeni olduğu biliniyor. Geçtiğimiz günlerde Kelly McGillis objektiflere takılmış ve Tom Cruise'un 32 yıla rağmen değişmemesi yine gündem olmuştu.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir