25 Eylül 2009 10:12

35 Yıl Sonra Sinemalarda!

Kült korku filmi The Wicker Man, İngiliz sinemalarına geri dönüyor!

The Wicker Man'in yeniden yapımını hazırlamak pek parlak bir fikir değildi. Robin Hardy'nin 1973 tarihli filmi korku türünün başyapıtları arasında kabul ediliyor. Herhangi bir yeniden yapımın aynı etkiyi vermesi o kadar kolay değil. En başta filmin 70'lerde çekilmiş olması filmin atmosferi üzerinde son derece etkili. Genç kuşaklar tarafından çok fazla bilinmeyen bu kusursuz yapım, Ağustos ayında İngiltere sinemalarına geri dönmeye hazırlanıyor. Christopher Lee'nin rol aldığı yapım, genç bir kızın kaybolmasının ardından gizemli bir adanın incelenmesini ve ortaya beklenenden çok daha ürkütücü bir gerçeğin çıkmasını anlatıyordu.
Yorumlar
  • ben sadece cage oynadığı için seyretmiştim.yoksa film bana çok çekici gelmedi.aslında farklı bi konusu var.ama yinede yeniden izlemem.

  • cage li versiyonu seyretttim sadece bi tv filmi olmuş bence konu iyi aslında seyrettim sadece cage için...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir