21 Temmuz 2004 05:45

3D Animasyon Sırası Spielberg'in

Polar Express yeni teknikleri sevdirdi

Robert Zemeckis ve Tom Hanks'in yeni 3D teknikleri kullandıkları The Polar Express henüz izleyici ile buluşmadı fakat başarılı olacağına o kadar inanılıyor ki, Steven Spielberg de Zemeckis ile beraber aynı tarzda bir animasyonun yapımcılığını üstlendi.Image Motion olarak bilinen ve teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılarak yapılan bu tarzın ilk sahibi her ne kadar Zemeckis olduysa da, Spielberg de Monster House (Canavar Ev) ile şansını denemek istedi. Gil Kenan'ın yönetmenliğini üstlendiği animasyonda, üç çoçuğun, komşularının evlerinin yaşadığını ve bir canavar olduğunu keşfetmeleriyle başlayan maceraları anlatılacak.Bu arada Zemeckis, Polar Express'e çok güveniyor olmalı ki Measle and the Wrathmonk isimli yeni bir animasyon yapma çalışmalarına da başlamış bile. Transformers'ın yönetmenliği için iki yönetmenin isimlerinin geçtiğini yeni duyurmuştuk. Dün rakip olan ikiliyi bugün birarada izleme şansını yakalamak -yapımcı olarak olsa bile- heyecanlı olacak.
Yorumlar
  • setphem king değil; spielberg! karıştırdı arkadaş

  • Spielberg'den animasyon?? Zaten korku tarzi bir şey çıkması anormal değil. Adam korku romanı yazarı olarak tanınıyor daha çok. Eh haliylen filmi de bu tarz olacaktır. Bekleyek görek :)

  • Evet polar express şimdiden oscar tahminlerinde favori bende başarılı bir anime olacağına inanıyorum. Nede olsa spielberg var dimi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir