25 Eylül 2009 10:12

4009,4010,4011...

Türkiye'nin en iyi sinema sitesi Beyazperde'nin artık Film Arşivi Editörü var. Eksikleri bize yazın!

Beyazperde, dört binin üzerinde filmle Türkiye'nin en geniş film database'ine sahip internet sitesi. Sitemizde doksanlardan bu yana Türkiye'de vizyona giren her filmi ve ayrıca yakın tarihin ve geçmişin önemli klasiklerini ve kült yapımları bulabilirsiniz.Fakat bildiğiniz gibi, sinema filmleri uçsuz bucaksız ve dünyadaki her filmi siteye eklemek çok mümkün değil. Fakat bu yolda çok büyük bir adım attık ve Beyazperde ailesine Film Arşivi Editörü aldık. Funda isimli yeni editörümüz, sinema tarihindeki önemli filmleri arşivimize katmak için çalışacak.Bu konuda size düşen görev, ki istekli olduğunuzu yeni açılan Forumdan anlıyoruz, Beyazperde'ye eklenmesi gereken, özellikle de tarihi önemi olan sinema klasiklerini, kült filmleri Forum'a eklemeniz. Önemli gördüğümüz, eksikliğini hissettiğimiz tüm filmleri, listemize alıp kısa sürede arşivimize ekleyeceğiz. Türkiye'nin film arşivi sizin sayenizde daha da büyüyecek!
Yorumlar
  • For A Few Dollars Moreyönetmen:Sergio Leoneoyuncular:Clint Eastwood,Lee Van Cleef,Klaus Kinskiyapım yılı:1965

  • Chungking Express yönetmen:Kar Wong Wai yapım yılı:1994

  • Scorsese-De Niro iklisinin müzikal tarzdaki "New york,New york" filmi eklenirse sevinirim .yapım yılı 1977

  • a fistfull of dollarsyönetmen:Sergio Leoneoyuncular:Clint Eastwood,Marianne Koch,Wolfgang Lukschy,Gian Maria Volontèyapım yılı:1964eklenirse sevinirim

  • bu arada kabalığımdan dolayı özür dilerim...hemen konuya girdim.Funda hanım hoşgeldiniz.hayırlı olsun editörlüğünüz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir