26 Aralık 2018 09:04

5 saatlik filmle geri dönüyorlar

Tarzıyla diziseverlerin gönlünde ayrı bir yeri olan Black Mirror serisinin 5’inci sezonu, 5 saatlik bir film olarak geri dönüyor.


Black Mirror’ın 5. Sezon ilk bölümü 5 saatlik bir film olarak tasarlandı. Black Mirror: Bandersnatch filmi 28 Aralık’ta gösterilecek. 312 dakika uzunluğundaki film, interaktif bir yapıda olacak ve Netflix’in yeni geliştirdiği “Kendi maceranı kendin seç” özelliği kapsamında hikaye izleyicinin seçimlerine göre ilerleyecek.Black Mirror’ın 5. sezonu beklenirken, ilk bölümün adının Black Mirror: Bandersnatch olacağı öğrenildi. 5 saatlik bir film olarak hazırlananBlack Mirror: Bandersnatch28 Aralık’ta prömiyer yapacak.

Black Mirror: Bandersnatch, fantastik bir romanı oyuna dönüştüren genç bir programcının maceralarını ele alacak. Filmin başrolündeFionn Whitehead, yönetmen koltuğunda iseDavid Sladeyer alıyor.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir