29 Kasım 2012 01:00

50. Altın Portakal 20-27 Eylül’de

50. yılını kutlamaya hazırlanan Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, önümüzdeki yıl son yıllardaki gibi ekim ayının başlarında değil 20-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

AKSAV Başkan Vekili Arif Bulut, yaptığı açıklamada, festival hazırlıklarının 50. yıl dolayısı ile 49. festivalin bitiminden hemen sonra başladığını belirterek, festival programının oluşturulması için çalışmaların aralıksız olarak devam ettiğini bildirdi. Daha önce gerçekleştirilen 48. ve 49. festivallerde yağmur nedeniyle izleyicilerin festival mekanlarına ulaşmasında ve açık havada gerçekleştirilen programlarda sıkıntılar yaşandığını vurgulayan Bulut, Kurban Bayramı tarihinin Ekim ayına denk gelmesinin de festival tarihinin erkene alınmasında etkili olduğunu bildirdi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir