10 Şubat 2006 14:17

50 Cent'lik Travmalar

Samuel L. Jackson yaraları sarmaya çalışıyor

Irwin Winkler'ın Irak savaşı gazilerinin hayatlarına değineceği filmi Home of the Brave'den daha önce bahsetmiştik. Variety'nin bildirdiğine göre Samuel L. Jackson'ın başı çektiği kadroya Winkler, 50 Cent, Christinna Ricci ve Jessica Biel'ı ekledi.Mark Friedman'ın senaryosundan uyarlanacak olan filmde savaştan dönen askerlerin eski hayatlarına kavuşabilme ya da yeni hayatlarına uyum sağlayabilme döneminde yaşadıkları anlatılacak.Sylvester Stallone'nin İlk Kan'ını anımsatan filmin çekimlerine ay başında Fas'ta başlanıyor.
Yorumlar
  • 50 centi seyretmekten çok dinlemeyi tercih ederim

  • Get Rich Or Die Tyrin' filmini de herkesden once izleyip cok begenmistim bu filmden de umutluyum.S.Jackson ve 50 iyi bir ikili olur,zaten 50 isterse herseyi basarabilir, heyecanla bekliyoruz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir