10 Kasım 2015 10:49

51 yıl sonra yeniden altına büründü

Bond kızı Shirley Eaton, Life dergisinin kapağı için verdiği o ünlü pozu tekrar verdi.

Altın rengi boyayla kaplanıp kamera karşısına geçtiğinde sene 1964'dü, yaşı 27'ydi.

51 yıl sonra, bugün 78 yaşında olan Bond kızı Shirley Eaton, özel bir fotoğraf çekimi için yeniden altın rengine büründü.Eaton'ın boyanma işlemi tam 2 saat sürdü. Eaton, işlemin tamamlanmasının ardından 1964 yılında Life dergisinin kapağı için verdiği o ünlü pozu tekrar verdi.

Çekim sonrası görüşleri alınan Eaton, "Eğlenceliydi. Bu bir meydan okumaydı. Ve ben meydan okumaları severim. Bunu yaşlı kadınlar için yaptım" dedi.Geçtiğimiz 50 yıl içinde iki kez daha böyle bir çekim için kendisine teklif geldiğini söyleyen Eaton, her seferinde olumsuz yanıt verdiğini çünkü bunu hayatında sadece bir kez yapabileceğini düşündüğünü anlattı.

"Ama Ocak ayında 79'uma gireceğimden, düşündüm ki, sadece bir kez hayata geliyoruz. Eğer ruhen benim gibi gençsen, yaş sadece bir sayıdan ibarettir. Tabii ki daha çok kırışıklığım var ama ne yaparsın ki."Shirley Eaton, Bond macerası Goldfinger'da Sean Connery ile kamera karşısına geçmişti.

Eaton rol arkadaşı için şunları söyledi: "James Bond'u oynayan tüm aktörler iyiydi ve hepsi farklıydı. Ama bence Sean her zaman en iyisi olacak."Bir Sean Connery olmasa da James Bond hayranları tarafından geçer not alan Daniel Craig şu sıralar son Bond macerası Spectre ile sinemalarda düşmanlara karşı savaşı devam ettiriyor.

SPECTRE SEANSLAR

SPECTRE FİLM ELEŞTİRİSİYorumlar
  • ahı gitmiş vahı kalmış

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir