25 Eylül 2009 10:12

5x2

Beyazperde, Ankara'lı okuyucularına film festivali davetiyeleri kazandırıyor...

Türkiye'nin büyük şehirleri film festivallerinin etkisi altına girmek üzere. Ankara Film Festivali, önümüzdeki ay yapılacak olan İstanbul Film Festivali'nden önce izleyicilerle buluşacak. 19. Ankara Uluslararası Film Festivali, Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından 13-23 Mart 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.Festivale medya desteği veren Beyazperde, okuyucularını da unutmadı ve beş şanslı okura, çift kişilik festival davetiyesi hediye etmeye karar verdi. Tükenmiş, Erkek İşi, Kurtarıcı Meydanı, Kendi Hatırıma ve Çinli Bir Bahisçinin Ölümü filmlerine davetiye kazanmak için yapmanız gereken şey çok basit.Öncelikle, 14-22 Mart tarihleri arasında, 17:00, 19:15 ve 21:30 seanslarına rahatlıkla gidip gidemeyeceğinizi bir gözden geçirin. Eğer o tarihler arasında Ankara'da bulunacaksanız ve rahatlıkla bu seanslara katılabilecekseniz, bu haberin Yorumlar bölümüne bugüne kadar Ankara Film Festivali'nde izleyip en çok beğendiğiniz filmi, nedenleriyle yazın. Nedenleriniz çok basit olabilir. Önemli olan festivalde gösterilmiş bir filmi seçmiş olmanız!Koşullara uyan ilk beş yorumun sahibi, davetiyelerin de sahibi olacaktır. Bekliyoruz!
Yorumlar
  • hepside güzel,farklı.Özellikle belirtebileceğim yok ama eski yapımlar daha güzel.İsim vermiyorum başkaları gitsin vaktim yok :)))

  • Karşılaşma(2003);_Ömer Kavurun ölmeden önce en iyi ''golünü'' attığı için

  • memories of murder - bu zaman kadar izlediğim polisiyelerden tamamen farklı bir yol izlemesi ve seyircinin ilgisini her an ayakta tutabilmesi

  • İzlediğim en iyi film sorusu çok zor bir soru ama, Fellini' nin yeri bende ayrıdır. Bu yüzden "I Vitelloni(1953)"(Aylaklar) diyeceğim. Hayatın içinden hikayeleri bize o kadar güzel anlatıyor ki Fellini, filmlerinden ağlamak ve gülmek gibi insani duygular çok olağan bir hal alıyor. Fausto rolündeki Franco Fabrizi nasıl vurdumduymaz ve çapkın bir karakterse, Moraldo rolündeki Franco Interlenghi de bir o kadar hüzünlü ve trajik bir karakter. Filmin sonunda da gitmeyi seçiyor ztn... "Goodbye Guido"

  • Toplam beş yorum oldu :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir