13 Mayıs 2003 23:41

6. His'ten Sonra Ne Gelir?

Son dönemin en etkileyici korku filmlerinden biri olan 6. His'in devam filmi, yapım şirketi Spyglass'ın gündeminde olan projelerden biri. Şirket adına açıklama yapan Roger Birnbaum, yapım haklarına sahip olduğunu ve projeyle ciddi olarak ilgilendiklerini açıklamış...Night Shyamalan adının tüm dünyada duyulmasını sağlayan film, internet üzerinden en kısa sürede satılan senaryolardan biri olma özelliğine de sahip aynı zamanda. Yönetmenin klasik korku filmlerinin yolundan giderek, bilgisayar efektlerine baş vurmadan bir gerilim yaratması filmin en büyük başarılarından biriydi. Korku sinemasının unutulmaya yüz tutmuş klasiklerinden Carnival Of Souls'un etkilerini taşıyan yapımın ardından, bir devam filmi ne anlatabilir acaba diye de düşünmeden edemiyoruz.
Yorumlar
  • Aslioglan İki Kule seni hayal kırıklığına uğratmış olabilir buna bir şey diyemem ama bir devem filmi statüsüne koyman bence haksızlık. Çünkü tek bir hikayenin ikinci bölümü ve sonradan da çekilmedi.

  • bence devem için abartı yapmak zorumda kalacaklar vwe her zaman abartı=kötü.

  • 6.hissin devamının çekilmesine karşıyım.Herşey tadında güzeldir felsefesiyle düşünürsek filmin devamının çekilmesi filmin imajını sarsmaktan başka bir işe yaramaz...

  • Bence yapılmaması daha iyi olur.Yüzüklerin Efendisi-2 beni hayal kırıklığına uğratmıştı.Bunun da öyle olacağını düşünüyorum.ama devamınıda merak etmedim değil.umarım iyi bir film olur.

  • Bence Çekilmesin Başyapıtın arkasından gelen vasat bi film başyapıtıda bozar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir