28 Mart 2005 11:37

%60 Hayalkırıklığı

Nakata, Halka'yı kurtaramadı

Amerika'da vizyondaki ikinci haftasonunu atlatan Halka 2 aile filmlerine ve komedilere yenik düştü. Haftanın galibi ise Ashton Kutcher ve Bernie Mac'in başrollerini paylaştıkları Guess Who oldu.Guess Who, 21 milyon dolar kazanarak box office listesinin başına otururken, Sandra Bullock'un Güzel Dedektif'inin devam filmi Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli, 14.5 milyon dolar kazanarak ikinci sıraya oturdu. Haftanın en büyük hayalkırıklığı ise, Hideo Nakata'nın Ringu serisinin remake'i olan Halka 2'nin, bizzat usta yönetmen başında olmasına rağmen %60'lık seyirci kaybına uğraması oldu. Hasılatı 13.8 milyon dolara düşen Halka 2 toplam hasılatını ise 58 milyon dolara yükseltti. Box office sıralamasında ilk beşe giren son iki film ise 20th Century Fox'un 13 milyon dolar kazanarak hasılatını 87 milyon dolara yükselten Robotlar'ı ve 8 milyon dolarla Vin Diesel'in Komando Dadı'sı oldu.
Yorumlar
  • Bence %100 hayalkırıklığı bu film..

  • nasıl oluyor da halka hayal kırıklığı yaratıyor anlamıyorum.

  • ilk filmi izlediğimde iki gece uyku uyuyamamıştım ama ilk filmin azizliğinden olacak ikincisi o kdar etkileyici gelmedi yönetmen değişikliği filme olumsuzluk katmış olamaz film aslında çok güzel fakat ilk halka filminin gölgesinde kaldı o kadar....

  • baçıkçası ben ilk filmde verbinski'ye hayran kalmıştım,orjinalinden daa iidi ama bu filmde de nakata war ve kesinlikle kötü bi yönetmen diil,ben filmi gzl buldum.bu box-office ise hala nasıl gereksiz komedilerin çekildiğini gösteriyor çünkü big brother ve halkı öyle istiyor!!

  • GORE VERBINSKI nin çekmesi gerektiği fikrine katılıyorum..ama hideo nakata nın da ÇEKMESİNİN İLK HAFTADAKİ HASILATTA BÜYÜK PAYI VAR..AMA HİDEO İSTENİLENİ VEREMEYİNCE..yazık oldu...düşününce ilk filmi müthiş arattı..ama sonuçta ilk film bi hideo nakata fikri ve alkış kesinlikle gerekir hideo nakataya

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir