15 Ağustos 2005 14:00

80'lerin Çocukları 2007'yi Bekler

Komando'nun yalanları Mr. Smith'i üzmesin

Regency Enterprises, Bay ve Bayan Smith'in kazandırdığı gişe hasılatının ardından benzer yapımların da başarılı olabileceğine inanıyor. Moviehole'ün bildirdiğine göre stüdyonun ilk hedefi 80'lerin rekortmeni Komando'nun ve ardından Gerçek Yalanlar'ın ve tabi ki Bay ve Bayan Smith'in devam filmlerini çekmek.1985'te Mark L. Lester'in çektiği, Arnold Schwarzenegger'i tahtına sağlam bir şekilde yerleştiren Komando, özellikle dönemin video çılgınlığını besleyen önemli kaynaklardan biri olmuştu.Komando 2'yle aynı başarıyı yakalamak isteyen Regency elbette en büyük silahının, Arnie'nin yokluğunun farkında. Resmi olarak dile getirilmese de, dedikodulara bakılırsa stüdyo Albay Matrix'in Kaliforniya Valiliği'ndeki görevini tamamlamasını, yani Ocak 2007'yi bekleyecek. Eğer ünlü aktör yeniden vali seçilemezse de Komando 2 ve Gerçek Yalanlar 2 için kendisine teklif götürülecek.80'lerin aksiyonlarını özleyenler için 2007 uzak bir gelecek gibi görünse de sabırla beklemekten başka çare yok. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • Heyecanla ve merakla bekliyorum...Her rol bu adama yakışıyor...

  • Meraba, Beyazperde.com üyeleri , Uzun Bir Süreden Sonra Arnold Schwarzenegger'in TekrarAksiyon Filimlerinde Rol Alıcağını Öğrenmek GüzelBişey ,Sabırsızlıkla 2007'yi Beklicez, Terminatör3'Çekmesini 12 Yıl Bekledim ,1 Senede Trminatör4İçin Beklerim. Cemre Özdemir

  • Eger Arnold Abimiz ,Tekrar Vali Olmassa ,Mutlaka Eski Mesleği Aktörlüğe Geri Dönecektir,YenidenOnun Filimlerini Beyazperdede Görmekten BirÇok Hayranı Ve Tabi, Ben Mutluluk Duyarız. En Çok İstediğimde Terminatör 4'ü Çekmesi . Sabırsızlıkla 2007'i Bekliyoruz.

  • Nasıl iştir bu anlamadım. Kiminiz Arnold Schwarzenegger yaşlandı o rolleri oynayamaz diyorsunuz kiminzde artık Arnold'u ben ekranda görmek istemiyorum diyorsunuz. 1. Arnold yaşlansa bile o rolleri oynayabilir. Siz galiba Arnold'u göbekli,hantal sanıyorsunuz. Yani bumudur. Önce adama Aksiyon kahramanı diyorsunuz. Bilim-kurgu ve aksiyon filmlerinin bir numaralı ismi diyorsunuz sonra adam yaşlanınca hemen olup olmadık laflar ediyorsunuz. Bumudur yani. Biliyorsunuz. Birgün sizde yaşlanacaksınız.:::(((((

  • Harika. :)))).Zaten Arnold Schwarzenegger Olmassa O filmler hayatta olmaz.Arnold Schwarzenegger yaşlanmış olsa bile o rolleri harika bir şekilde oynar.Kim Demiş Arnold Schwarzenegger'in eski karizması yok diye.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir