12 Eylül 2006 12:28

8,9,10... Yönetmenliğe Son!

Luc Besson en fazla 10 çocuk diyor...

Fransız sinemasının tembel yönetmeni, çalışkan senarist ve yapımcısı Luc Besson, Angel-A ile Paris'e olan aşkını itiraf ettikten sonra Arthur isimli 80 milyon dolarlık yarı 3D filmi üzerinde çalışmaya başladı.Yönetmen 13 Aralık'ta Fransa'da vizyona sokacağı son-gerçekten son-filmini kendi yazdığı çocuk kitabından uyarladı. Variety'nin haberine göre, yönetmen gerçekten de Arthur'dan sonra başka film çekmeyecek ve yönetmenlik kariyeri 10 filmle sınırlı kalacak!Peki ne diyorsunuz Besson'un bu 10 filmlik kariyer tutkusuna? Kendisi, "hepsi benim çocuğum, hepsini çok seviyorum ama bitti" diyor...Sinemacılar için çeşitli "doğum kontrol yöntemleri" yok bildiğimiz kadarıyla. Besson ileride yeni bir film daha patlatır diye düşünüyoruz biz, hatta eminiz.
Yorumlar
  • artur un güzel olacağına inanıyorum ama bir yönetmen için on film çok az. belki gerçekten yönetmenliğini on filmle sınırlamayı düşünüyordur ama devam edebilir geliyor banada.. göreceğiz:)

  • Leon 2'yi yapmadan Luc Besson veda etmez bence.. :))

  • luc besson ın son filminin öncekilerden farklı olması güzel.ama son filmi olacağından kuşkuluyum.bence bir kaç jübile daha görürüz.zaten sinemadan uzak kalmayacaktır. senaristlik ve yapımcılık yapmaya devam eder.

  • daha film çekmeliydi bence 10 film çok az umarım son filmi iyi olurda kariyerini güzel tamamlar :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir