6 Mart 2018 09:27

90. Oscar gecesi olaysız geçti sanmayın!

En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandığı 90. Oscar Ödülleri’ne konuşmasıyla damga vuran Frances McDormand’ın ödül heykelciği çalındı.

The Playlist’in haberine göre Frances McDormand’ın Oscar ödülü, oyuncunun after party kısmına geçtiği sırada çalınmış.


Törenden sonra düzenlenen kutlama partisine katılan ve ismi Terry Bryant olarak açıklanan zanlının çaldığı Oscar heykelciğiyle birlikte video çekip paylaştığı görüldü.


Zanlının gözaltına alındığı ve Dormand’a ödül heykelciğinin geri verildiği belirtildi. Bir film makarasının üzerinde, kılıçlı bir şövalye tasarımında olanOscar heykelciliği, 1950 yılından beri, 3,800 kilo ağırlığında ve 24 ayar altınla kaplı olarak üretiliyor.


Ödül konuşmasında salonda bu yıl Oscar adaylığı elde etmiş tüm kadınların kendisiyle birlikte ayağa kalkmasını rica ederek mükemmel bir konuşmaya imza atan ve gecede etkileyici bir ambiyans oluşturan Frances McDormand, kadınların desteklenmesi gereken hikaye ve projeleri olduğunun altını çizerken ‘inclusion rider’ adlı bir kavramla konuşmasını noktalamıştı. McDormand, basın mensuplarına bu kavramın film ekiplerinde cinsiyet dağılımının eşit olması konusunun gündeme getirilmesinin bir hak olduğu manasına geldiğini dile getirmiş.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir