8 Temmuz 2005 14:54

9/11 Tuzağında

Oliver Stone'dan Cage'e ufak görevler

Üzerinden geçen uzun zamana rağmen Dünya Ticaret Merkezi'ne yapılan terörist saldırılar Hollywood'ta popülerliğini korumaya devam ediyor. Büyük İskender'in hayal kırıklığının ardından kendini toplayan Oliver Stone da, Nicolas Cage'in başrolünde olacağı bir 9/11 filmi için kamera arkasına geçecek.Variety'nin bildirdiğine göre Paramount'un yapımcılığını üstlendiği film için ön çalışmalar New York'ta başlamış bile. Andrea Berloff'un senaryosundan beyazperdeye aktarılacak olan hikaye gerçek hayatlardan uyarlanacak ve 11 Eylül'de yaşanan dramın oldukça ufak bir parçasını yansıtacak.Liman görevlisi iki polisin, Will Jimeno ve John McLoughlin'in, kurtarma çalışmalaır için gökdelenlere girişinin ardından içeride mahsur kalmalarının anlatılacağı filmde Cage polislerden birini canlandıracak.İkiz kulelerde yaşanan dehşetin beyazperdeye aktarılışı sadece Paramount'un projesiyle sınırlı değil. Columbia Pictures da Jim Dwyer Kevin Flynn'ın kitapları 102 Minutes'in Şubat'ta yayınlanmasının ardından film haklarını satın almıştı. Billy Ray tarafından uyarlanan senaryoda da, uçaklardan ilkinin çarptığı 8:46'dan ilk kulenin yıkılışı 10:28'e kadar yaşananlar anlatılacak.
Yorumlar
  • DVD'si epeydir elimde olmasına rağmen World Trade Center'i yeni izledim.Tam da tahmin ettiğim gibiydi:Sıradan...

  • 2.alexander vakasını yaşamaya hazır olun.çünkü OLİVER STONE GELİYOOOOR

  • CAGE BENCE YANLIS BIR SECIM DAHA VIZYONA GIRMEDEN FILM BITMIS HIC BIR MIMIK OZELLIGI OLMAYAN BIR KISIYE BOYLE BIR ROLU VERMEK COK AKILLICA DEGIL

  • bence gerek yok herşey inde bir ayarı var

  • cage butun sileri degistirir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir