18 Temmuz 2005 17:17

9/11'de

Stone diğer polisini de buldu

Oliver Stone'un da 11 Eylül'de yaşanan terörist saldırılarla ilgilenmeye başladığını, İkiz Kuleler'in yıkılışını Nicolas Cage'in başrolünde olacağı bir filmle beyazperdeye taşıyacağını duyurmuştuk. Vairety'nin bildirdiğine göre ünlü yönetmen Cage'e Michael Pena'nın eşlik etmesine karar verdi.Kulelere ilk uçağın çarpmasının ardından yardıma çağrılan bir çok görevli gökdelenlerden içeri girdikten sonra bir daha dışarı çıkamamıştı. Cage ve Pena, bu faciaya yardım için içeri girmiş ve ilk bina yıkıldıktan sonra mahsur kalmış polisleri canlandıracaklar.
Yorumlar
  • Ne güzel yazmışsın fioux.Arkasında azımsanmayacak bir hayran kitlesi olan bir yönetmen ama politik çizgisi zikzaklar çizerek bu noktaya kadar geldi.''platoon''sonrası tabii ki..

  • oliver stone ın diğer polisini bulmadan önce kendini bulması gerekiyor bence...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir